Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Overview
es: Vista general

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: here
es: aquí
