Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: here
et: siin
