Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: here
eu: hemen
