Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: here
fi: täällä
