Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
