Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: here
fr: ici
