Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר
