Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: here
hu: ide
