Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է
