Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ
