Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: here
lv: šeit
