Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: here
mr: येथे
