Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း
