Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
