Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: here
oc: aicí
