Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
