Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: here
pl: tutaj
