Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: here
pt: aqui
