Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado
