Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: here
ro: aici
