Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: here
sk: tu
