Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено
