Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ
