Smartsheet (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: here
ug: بۇ يەر
