Smash Lite (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม
