Smash Lite (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Location
ca: Localització

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer third
ca: Tercer peu
