Smash Lite (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Location
et: Asukoht

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus
