Smash Lite (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Location
he: מיקום

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Site logo
he: לוגו

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
