Smash Lite (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Location
hu: Helyszín

en: Slider
hu: Csúszka

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Header image
hu: Fejléc kép

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Site logo
hu: Webhelylogó

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
