Smash Lite (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Location
ja: 場所

en: Copyright
ja: 著作権

en: Site logo
ja: サイトロゴ

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター
