Smash Lite (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Location
ne: स्थान

en: Slide URL
ne: स्लाइड यूआरएल

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
ne: तपाईंले निम्न स्लाइड सेटिङ फिल्डसेटहरूमा प्रत्येक स्लाइडको विवरण र URL परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Slide Description
ne: स्लाइड विवरण

en: Slide Headline
ne: स्लाइड हेडलाइन
