Smash Lite (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Location
nl: Locatie

en: Header image
nl: Kopafbeelding

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
nl: U kunt de beschrijving en URL van elke slide veranderen in de volgende fieldsets 'Slide Eigenschappen'.

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
