Smash Lite (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Location
pl: Położenie

en: Slider
pl: Suwak

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Site logo
pl: Logo strony

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
