Smash Lite (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Location
pt: Localização

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Site logo
pt: Logótipo do sítio

en: Footer first
pt: Rodapé primeiro

en: Footer third
pt: Terceiro rodapé
