Smash Lite (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Location
ro: Locația

en: Site logo
ro: Logo sit

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol
