Smash Lite (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Site logo
sk: Logo webu

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička
