Smash Lite (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Location
tr: Konum

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Site logo
tr: Site logosu

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi
