Smash Lite (1.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Location
uk: Місце розташування

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Slider
uk: Повзунок

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Header image
uk: Зображення у заголовку

en: Slide URL
uk: URL слайду

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Slide Description
uk: Опис слайду

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Slide Headline
uk: Заголовок слайду

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
