Smash Lite (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Location
vi: Vị trí

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Header image
vi: Ảnh phần đầu

en: Site logo
vi: Logo trang web

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
