Smashing Invoice (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Download
pt: Descarregar

en: Edit
pt: Editar

en: Monthly
pt: Por mês

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Amount
pt: Quantia

en: May
pt: Maio
