Smashing Invoice (1.0.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: None
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: table
ru: таблица

en: Amount
ru: Сумма

en: Address
ru: Адрес

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: custom
ru: дополнительный

en: Bank Name
ru: Название банка

en: Total Amount
ru: Общая сумма

en: Account number
ru: Номер счёта

en: Select Date
ru: Выбрать дату
