Smashing Invoice (1.0.0) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Hourly
tr: Her saat

en: Monthly
tr: Aylık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Email
tr: E-posta

en: table
tr: Tablo

en: Amount
tr: Miktar

en: Address
tr: Adres

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Phone Number
tr: Telefon

en: custom
tr: özel

en: Total Amount
tr: Toplam Miktar

en: Account number
tr: Hesap numarası
