Smashing Invoice (1.0.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Monthly
ar: شهرياً

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Account number
ar: رقم الحساب
