Smashing Invoice (1.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань
