Smashing Invoice (1.0.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: table
ca: taula

en: Amount
ca: Import

en: Address
ca: Adreça

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Phone Number
ca: Telèfon
