Smashing Invoice (1.0.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Monthly
da: Månedligt

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: table
da: tabel

en: Amount
da: Beløb

en: Address
da: Adresse

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: custom
da: tilpasset

en: Account number
da: Kontonummer
