Smashing Invoice (1.0.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Email
et: E-kiri

en: Amount
et: Kogus

en: Address
et: Aadress

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Account number
et: Kontonumber
