Smashing Invoice (1.0.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua
