Smashing Invoice (1.0.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: table
fa: جدول

en: Amount
fa: مقدار

en: Address
fa: نشانی

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Phone Number
fa: شماره تلفن
