Smashing Invoice (1.0.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Amount
gl: Cantidade

en: Address
gl: Enderezo

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro
